Compensa Komunikacja - ubezpieczenie komunikacyjne samochodu

Compensa oferuje ubezpieczenia komunikacyjne w szerokim zakresie i różnych wariantach. Na naszą kompleksową ofertę składają się m.in. ubezpieczenia:

   
  • Compensa moto DNA kod
   To unikalny pakiet ubezpieczeń OC i AC, łączący w sobie bardzo atrakcyjny zakres ochrony ubezpieczeniowej pojazdu, wraz z jego zabezpieczeniem na wypadek kradzieży.

   więcej 

  • OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
   Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych, obejmujące swoim zakres ochrony szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z ruchem tych pojazdów. Oferowane przez nas ubezpieczenie OC może zostać rozszerzone o darmową Zielona Kartę, a za niewielką dopłatą także o pomoc Assistance.

   więcej

  • BLS - bezpośrednia likwidacja szkód

   Ubezpieczenie BLS jest unikatowym uzupełnieniem obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadacza pojazdu mechanicznego. BLS pozwala na uniknięcie uciążliwości i formalności przy zgłoszeniu szkody z OC sprawcy wypadku. Cena BLS to tylko 10 zł!

   więcej

  • AC - ubezpieczenie Autocasco NOWA ATRAKCYJNA OFERTA
   Ubezpieczenie to zapewnia finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia, zniszczenia albo utraty ubezpieczonego pojazdu i jego wyposażenia. Szeroki zakres ochrony obejmujący wszelkie ryzyka (formuła „all risk”), możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia zależnie od indywidualnych potrzeb, to atuty ubezpieczenia Autocasco oferowanego przez Compensę. Nowe atrakcyjne klauzule dodatkowe!

   więcej

  • AC MINI
   AC MINI jest stworzone dla Klientów posiadających samochody starsze niż 10 lat! Dedykowane jest Klientom w wieku powyżej 28 lat, posiadającym 60% zniżki w OC. AC MINI to ochrona w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 250 zł czyli jedynie 70 groszy dziennie! 

   więcej

  • GAP – ubezpieczenie straty finansowej 
   Ubezpieczenie GAP jest doskonałym zabezpieczeniem przed stratami finansowymi powstałymi na skutek utraty wartości pojazdu w czasie.

   więcej

  • Ubezpieczenie szyb
   Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w Twoim pojeździe w przypadku ich uszkodzenia (np. na skutek wandalizmu). Powstałe zdarzenie, objęte tą ochroną ubezpieczeniową nie spowoduje utraty zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC w Compensie.

   więcej

  • Compensa Opony  NOWOŚĆ
   Ubezpieczenie Compensa Opony stworzone zostało z myślą o Klientach ceniących sobie wygodę w każdej sytuacji. Gwarantujemy natychmiastową pomoc w przypadku uszkodzenia lub przebicia ogumienia w pojeździe.

   więcej

  • Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasazerów
   To ubezpieczenie komunikacyjne chroniące Ciebie i osoby znajdujące się z Tobą w pojeździe. Oferta została skonstruowana w taki sposób, byś sam mógł zdecydować o wysokości ubezpieczenia.

   więcej

  • Assistance
   To atrakcyjna propozycja dla osób, które wykupiły w Compensie ubezpieczenia komunikacyjne AC lub OC. Pozwala ona na uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy w awaryjnych sytuacjach na drodze.

   więcej

  • Ochrona Prawna - Pomoc  NOWOŚĆ
   Jako kierowca, jesteś nieustannie narażony na nieprzewidziane zdarzenia związane z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu, a tym samym na pojawienie się problemu natury prawnej. Ochrona Prawna – Pomoc zapewnia wsparcie w takich sytuacjach.

   więcej

  • Zielona Karta
   Zielona Karta to Międzynarodowy Certyfikat Ubezpieczeniowy potwierdzający ochronę ubezpieczeniową obejmującą odpowiedzialność cywilną posiadacza lub kierowcy pojazdu mechanicznego za szkody wyrządzone osobom trzecim w ruchu zagranicznym. Zielona Karta wymagana jest w krajach Systemu Zielonej Karty, na terenie których nie działa OC krajowe. W Compensie Zielona Karta jest dodawana bez opłat (na żądanie) do ubezpieczenia OC!

   więcej

 

Lista serwisów partnerskich

Lista serwisów partnerskich Korzystając z usług naszych serwisów partnerskich masz gwarancję szybkiej, profesjonalnej obsługi.