Zdrowie

Motywowanie pracowników świadczeniami pozafinansowymi  jest coraz bardziej popularne również z konieczności pozyskania najlepszych fachowców i wartościowych pracowników. Jednym z najbardziej atrakcyjnych i efektywnych elementów wynagradzania pozapłacowego jest opieka medyczna.
 

Wśród pracowników, prywatna opieka medyczna jest postrzegana jako najbardziej pożądany benefit pracowniczy. Pracodawca wykupując ubezpieczenie zdrowotne dostarcza pracownikom odczuwalne korzyści zapewniając im właściwą i skuteczną opiekę lekarską. Takie rozwiązanie daje komfort leczenia, oszczędza czas i zwiększa efektywność pracy.

Kwota płaconej składki stanowi dla pracodawcy koszt uzyskania przychodu zgodnie z zapisami ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

 

Compensa Zdrowie oferuje nowoczesną, kompleksową opiekę medyczną w dwóch wariantach:

  • Compensa Zdrowie z refundacją - w ramach programu możesz korzystać bezgotówkowo z szerokiej sieci wysokospecjalistycznych placówek medycznych oraz z dowolnej innej placówki w Polsce na zasadach refundacji
  • Compensa Zdrowie - w ramach programu możesz korzystać z wskazanych placówek grupy LUX-MED. oraz innych placówek współpracujących