Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group

Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1997 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej. (www.vig.com)


WIZJA COMPENSY

Wierzymy, że bezpieczeństwo, zaufanie i wsparcie są kluczowe w zmieniającym się świecie. Pragniemy zapewnić je wszystkim osobom w naszym otoczeniu, jako firma ubezpieczeniowa oferująca najlepsze rozwiązania i standardy obsługi. Wspierając naszych Klientów w każdym wymiarze ich życia, zyskujemy ich zaufanie i stajemy się dla nich partnerami. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

ASPIRACJE COMPENSY
Chcemy, aby Compensa była pierwszym wyborem naszych Klientów, Partnerów biznesowych i Pracowników. Dążymy do osiągnięcia pozycji lidera jakości i lidera technologicznego na polskim rynku ubezpieczeniowym. Stale się rozwijamy, aby stać się jedną z trzech największych firm ubezpieczeniowych w Polsce i Grupie VIG.